Assistance

Budowa i nieruchomości

Czy ubezpieczyłeś swoje mieszkanie? A pomyślałeś o Assistance? Coraz szybciej rozwijający się rynek mieszkaniowy, zwiększa zapotrzebowanie na zabezpieczenie nieruchomości nie tylko przed zdarzeniami losowymi, ale także innymi pomocnymi rozwiązaniami. Przyjrzyjmy się bliżej Assistance.
Wbrew pozorom rynek budowlany ma się całkiem dobrze, pomimo dużego bezrobocia i ubogiego społeczeństwa nowe mieszkania schodzą jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Statystyki wskazują, że budowane jest coraz więcej domów i mieszkań.

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie naszej posiadłości to ostatnimi czasy standardowe rozwiązanie, mieszkańcy, którzy obawiają się różnych niespodziewanych sytuacji rozszerzają swoją polisę o poszczególne ryzyka, które wynikają z indywidualnych potrzeb. Jednym z najczęściej pojawiających się problemów jest oczywiście zalanie pomieszczeń jak kuchnia, łazienka, piwnica czy kotłownia. Nie są to jedyne miejsca, gdzie może pojawić się niechciany problem. Awarie to zmora każdego człowieka, jedni sobie z nią radzą lepiej inni gorzej. Kolejną przyczyną problemów naszego mieszkania mogą być wadliwe i zużyte materiały konstrukcyjne o słabej jakości. Pomoc czasem nadchodzi dość szybko, wezwany hydraulik uratuje nas od całkowitego potopu, jednak mniejsze miejscowości nie mają tak dobrze. Fachowcy docierają z dużym opóźnieniem, gdzie dodatkowo problem z dostępnością części potęguje awarie. Nasze mieszkanie nadaje się już tylko do kapitalnego remontu.

Na czym polega Assistance?

Praktyczna pomoc, szybko i sprawnie, w każdej chwili firma zapewni fachowca, gdzie zostaną pokryte koszty robocizny, dojazdu do miejsca awarii. Hydraulik wymieni zepsuty kran, a dekarz uszczelni nasz dach, gdy zacznie przeciekać. Wielu fachowców, często okazuje się pomocnych, w najmniej oczekiwanym momencie możemy potrzebować ślusarza, płytkarza, a może stolarza.
Awarie rozpatrywane są w różnych terminach, zgodnie z ustaleniami w naszej polisie, czasem bywa to 4, a czasem 8 godzin.
Opłaty także bywają zróżnicowane. Jedni zapłacą więcej inni mniej. Czasem składki SA bardzo niskie, można w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych znaleźć już w kwocie 100zł za rok.
Często kilka złotych więcej ratuje nas od popsucia całego dobrego humoru. Nękające nas nieszczęścia są tylko początkiem stanu depresyjnego, który szybko minie po naprawie zużytego elementu. Zapewne każdy chce szybko rozwiązać problem, cieszyć się dniem i zapomnieć o dopadających zmartwieniach. Wybór zależy od Ciebie, czy zdecydujesz się na dodatkowe ubezpieczenie.

 

Budowa i nieruchomości
Nowoczesne rynny – jakie są ich zalety?

Nowoczesne rynny to coraz częściej wybierane rozwiązanie w budownictwie. Co sprawia, że są one takie popularne? Przede wszystkim ich zalety. Nowoczesne rynny charakteryzują się przede wszystkim trwałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nie trzeba martwić się o ich wymianę lub naprawę w przypadku np. silnego wiatru lub gradobicia. …

Budowa i nieruchomości
Najlepsze uszczelnienia hydrauliczne

Działanie wszelkiego rodzaju urządzeń nie byłoby możliwe bez ich skutecznej i praktycznej ochrony gwarantującej długotrwałe i bezproblemowe działanie. Od dziesiątek lat towarzyszą nam różnego rodzaju urządzenia i maszyny pomagające w produkcji , w rolnictwie czy w transporcie jednak każde z nich od samego początku musi być szczelnie zabezpieczone. Chodzi tutaj …

Budowa i nieruchomości
Hydraulicy – tajniki zawodu i ciekawa reprezentacja

Kanalizacja i hydraulik – podstawowe informacje oraz ciekawostki Kanalizacja – istotny element, którego nie należy zaniedbywać Robiąc remont lub budując domu czy mieszkanie warto zwrócić uwagę na liczne elementy wymagające poprawy lub dopracowania. Należy do nich przykładowo kanalizacja. Jak podaje Wikipedia jest to: “infrastruktura, która jest zbiorem wszystkich elementów służących …