Idź do spisu treści

Menu główne:

 
projektowanie biur
projektowanie biura
projektowanie wnętrz biurowych

  Projektowanie wnętrz onlineO Projektowanie wnętrz jest dla nas czymś znacznie więcej niż pracą. To nasza pasja. Właśnie dlatego staramy się wykorzystywać nowoczesne sposoby komunikacji z Klientem – tak, by dotrzeć do Ciebie, gdziekolwiek jesteś. Choć naszą siedzibą jest Warszawa, możemy zaoferować również projektowanie wnętrz online – bez względu na to, w jakim zakątku Polski mieszkasz.

Projektowanie wnętrz online: jak to działa?

Jeśli potrzebujesz wstępnej koncepcji designu lub gotowego projektu aranżacji wnętrz, wystarczy, że zgłosisz się do naszego biura projektowego. Zadzwoń bądź napisz i opowiedz nam o swoim pomyśle. Nastaw się na dłuższą rozmowę, bo na pewno zadamy Ci wiele pytań – tak, by dowiedzieć się więcej o tym, co lubisz i jakim człowiekiem jesteś. Do tego, będziemy potrzebować też dokładnych parametrów technicznych wnętrza, które mamy zaprojektować. Wyślij do nas zdjęcia, szkice architektoniczne i dokładne wymiary, a będziemy mogli przystąpić do pracy. Nasi architekci, korzystając z najnowszych technologii projektowania, stworzą dla Ciebie koncepcję salonu, sypialni, kuchni, wnętrza biura czy restauracji. Taki projekt możesz od nas otrzymać za pośrednictwem Internetu – na tym wszak polega projektowanie wnętrz online. Możesz również liczyć na to, że przygotujemy dla Ciebie pełen kosztorys, wizualizacje 3D, projekt wykonawczy czy wykaz materiałów i mebli wraz z wyceną. Jednym słowem: tracf do Ciebie wszystko, co pozwoli na stworzenie wnętrza marzeń. I to w naprawdę rozsądnej cenie.

Dlaczego warto współpracować z Architega?

- Posiadamy doświadczenie – projektowanie wnętrz znamy od podszewki, co pozwala nam realizować nawet najbardziej nietypowe projekty.

- Działamy z wyobraźnią, poza schematami – poszukujemy coraz to nowszych i ciekawszych środków wyrazu – tak, by stworzyć dla Ciebie projekt, który będzie unikalny i niebanalny.

- Zapewniamy pełne wsparcie: od projektu aż po nadzór wykonawczy. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie.

Zadzwoń do naszego studia bądź napisz maila i opowiedz o swoim pomyśle na aranżację. My zajmiemy się całą resztą.

Zapraszamy do współpracy!
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego