Idź do spisu treści

Menu główne:

 
projektowanie biur
projektowanie biura
projektowanie wnętrz biurowych

  Projektowanie restauracjiO sukcesie restauracji decyduje wiele czynników. Chociaż kluczowe jest jedzenie, to jednak - nim gość poczuje jego niesamowity aromat - musi wejść do wewnątrz. Ucztę dla jego zmysłów rozpocznij od wzroku – projektując swój lokal gastronomiczny tak, by kusił już od pierwszego spojrzenia.
Pomożemy Ci w tym.

Architega zaprojektuje restaurację, której klimat sprawi, że Twoi goście będą chętnie do niej wracać raz po raz. Możesz nam zaufać: doświadczenie oraz wyobraźnia sprawiają, że zrealizujemy najbardziej śmiały projekt.

Klasyczna, designerska czy minimalistyczna? Czyli projektowanie restauracji od podstaw O tym, w jakim stylu zaaranżujemy Twoją restaurację zadecyduje wiele czynników. Po pierwsze – charakter serwowanych dań. Zamierzasz serwować kuchnię włoską, polską, a może molekularną? To ma dla nas znaczenie – podobnie jak charakter lokalu. Marzysz o stworzeniu ekskluzywnego obiektu z najwyższej półki, czy przyjaznej knajpki, gdzie każdy czuje się dobrze? Jeśli nawet jeszcze nie zadałeś sobie tych pytań – my zrobimy to za Ciebie. Wiemy bowiem, że projektowanie restauracji wymaga czasu i szerokiej perspektywy.

Jak projektujemy?

Biorąc pod uwagę wiele czynników. Ważny jest dla nas metraż lokalu, jego otoczenie, układ pomieszczeń oraz Twoja koncepcja biznesowa. To na tej podstawie powstaje wstępna koncepcja aranżacyjna, a potem kompletny projekt i dokumentacja. Projektując: - koncentrujemy się na Twoich potrzebach i oczekiwaniach – wystrój restauracji ma być odzwierciedleniem Twojego pomysłu,

- dbamy o racjonalny budżet – tak, by koszt urządzenia lokalu był adekwatny do Twoich możliwości finansowych,

- szukamy innowacyjnych rozwiązań: najnowsze trendy to dla nas kierunek, a nie szablon, według którego schematycznie działamy,

- troszczymy się o jak najlepszą realizację naszego projektu – jeśli chcesz, zajmiemy się znalezieniem sprawdzonych podwykonawców, zakupami oraz nadzorem autorskim nad pracami.

Architega sprawi, że Twoja restauracja stanie się miejscem, do którego trudno będzie nie wstąpić. Przekonaj się już teraz, co możemy dla Ciebie zrobić – spotkaj się z nami i poznaj szczegóły!
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego