Assistance

Budowa i nieruchomości

Czy ubezpieczyłeś swoje mieszkanie? A pomyślałeś o Assistance? Coraz szybciej rozwijający się rynek mieszkaniowy, zwiększa zapotrzebowanie na zabezpieczenie nieruchomości nie tylko przed zdarzeniami losowymi, ale także innymi pomocnymi rozwiązaniami. Przyjrzyjmy się bliżej Assistance.
Wbrew pozorom rynek budowlany ma się całkiem dobrze, pomimo dużego bezrobocia i ubogiego społeczeństwa nowe mieszkania schodzą jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Statystyki wskazują, że budowane jest coraz więcej domów i mieszkań.

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie naszej posiadłości to ostatnimi czasy standardowe rozwiązanie, mieszkańcy, którzy obawiają się różnych niespodziewanych sytuacji rozszerzają swoją polisę o poszczególne ryzyka, które wynikają z indywidualnych potrzeb. Jednym z najczęściej pojawiających się problemów jest oczywiście zalanie pomieszczeń jak kuchnia, łazienka, piwnica czy kotłownia. Nie są to jedyne miejsca, gdzie może pojawić się niechciany problem. Awarie to zmora każdego człowieka, jedni sobie z nią radzą lepiej inni gorzej. Kolejną przyczyną problemów naszego mieszkania mogą być wadliwe i zużyte materiały konstrukcyjne o słabej jakości. Pomoc czasem nadchodzi dość szybko, wezwany hydraulik uratuje nas od całkowitego potopu, jednak mniejsze miejscowości nie mają tak dobrze. Fachowcy docierają z dużym opóźnieniem, gdzie dodatkowo problem z dostępnością części potęguje awarie. Nasze mieszkanie nadaje się już tylko do kapitalnego remontu.

Na czym polega Assistance?

Praktyczna pomoc, szybko i sprawnie, w każdej chwili firma zapewni fachowca, gdzie zostaną pokryte koszty robocizny, dojazdu do miejsca awarii. Hydraulik wymieni zepsuty kran, a dekarz uszczelni nasz dach, gdy zacznie przeciekać. Wielu fachowców, często okazuje się pomocnych, w najmniej oczekiwanym momencie możemy potrzebować ślusarza, płytkarza, a może stolarza.
Awarie rozpatrywane są w różnych terminach, zgodnie z ustaleniami w naszej polisie, czasem bywa to 4, a czasem 8 godzin.
Opłaty także bywają zróżnicowane. Jedni zapłacą więcej inni mniej. Czasem składki SA bardzo niskie, można w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych znaleźć już w kwocie 100zł za rok.
Często kilka złotych więcej ratuje nas od popsucia całego dobrego humoru. Nękające nas nieszczęścia są tylko początkiem stanu depresyjnego, który szybko minie po naprawie zużytego elementu. Zapewne każdy chce szybko rozwiązać problem, cieszyć się dniem i zapomnieć o dopadających zmartwieniach. Wybór zależy od Ciebie, czy zdecydujesz się na dodatkowe ubezpieczenie.

 

Budowa i nieruchomości
Usługi hydrauliczne w Krakowie

W każdym gospodarstwie domowym co jakiś czas dochodzi do różnego rodzaju awarii. Wielokrotnie wówczas warto postawić na pomoc specjalistów, którzy w szybki tempie uporają się z awarią i nie uszkodzą przy tym elementów, które znajdują się w pobliżu. Gdy problem dotyka instalacji wodno-kanalizacyjnej to tym bardziej warto postawić na usługi …

Budowa i nieruchomości
Życie w duchu slow life – czy przeprowadzka na wieś ma sens?

Chcąc nieco zwolnić tempo życia i odetchnąć od miejskiego zgiełku, coraz częściej zastanawiamy się, czy przeprowadzka na wieś to dobry pomysł. To poważna decyzja, którą warto dobrze przemyśleć – jakie aspekty warto przeanalizować, zanim zmienimy miejsce zamieszkania? Z dala od miejskiego zgiełku Zanim rozpoczniemy poszukiwanie wymarzonego domu lub działki pod …

Budowa i nieruchomości
Wrocław: na co zwrócić uwagę, wybierając biuro nieruchomości?

Korzystnych ofert związanych z inwestowaniem na rynku nieruchomości zwykle szukamy w sieci. Niekiedy jednak bywa to problematyczne – konkurencja jest duża, ceny zróżnicowane, a warunki sprzedaży lub wynajmu – nie zawsze jasne. Z pomocą może nam przyjść biuro nieruchomości. Wrocław oferuje w tym zakresie wsparcie wielu specjalistów – na co …