Assistance

Budowa i nieruchomości

Czy ubezpieczyłeś swoje mieszkanie? A pomyślałeś o Assistance? Coraz szybciej rozwijający się rynek mieszkaniowy, zwiększa zapotrzebowanie na zabezpieczenie nieruchomości nie tylko przed zdarzeniami losowymi, ale także innymi pomocnymi rozwiązaniami. Przyjrzyjmy się bliżej Assistance.
Wbrew pozorom rynek budowlany ma się całkiem dobrze, pomimo dużego bezrobocia i ubogiego społeczeństwa nowe mieszkania schodzą jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Statystyki wskazują, że budowane jest coraz więcej domów i mieszkań.

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie naszej posiadłości to ostatnimi czasy standardowe rozwiązanie, mieszkańcy, którzy obawiają się różnych niespodziewanych sytuacji rozszerzają swoją polisę o poszczególne ryzyka, które wynikają z indywidualnych potrzeb. Jednym z najczęściej pojawiających się problemów jest oczywiście zalanie pomieszczeń jak kuchnia, łazienka, piwnica czy kotłownia. Nie są to jedyne miejsca, gdzie może pojawić się niechciany problem. Awarie to zmora każdego człowieka, jedni sobie z nią radzą lepiej inni gorzej. Kolejną przyczyną problemów naszego mieszkania mogą być wadliwe i zużyte materiały konstrukcyjne o słabej jakości. Pomoc czasem nadchodzi dość szybko, wezwany hydraulik uratuje nas od całkowitego potopu, jednak mniejsze miejscowości nie mają tak dobrze. Fachowcy docierają z dużym opóźnieniem, gdzie dodatkowo problem z dostępnością części potęguje awarie. Nasze mieszkanie nadaje się już tylko do kapitalnego remontu.

Na czym polega Assistance?

Praktyczna pomoc, szybko i sprawnie, w każdej chwili firma zapewni fachowca, gdzie zostaną pokryte koszty robocizny, dojazdu do miejsca awarii. Hydraulik wymieni zepsuty kran, a dekarz uszczelni nasz dach, gdy zacznie przeciekać. Wielu fachowców, często okazuje się pomocnych, w najmniej oczekiwanym momencie możemy potrzebować ślusarza, płytkarza, a może stolarza.
Awarie rozpatrywane są w różnych terminach, zgodnie z ustaleniami w naszej polisie, czasem bywa to 4, a czasem 8 godzin.
Opłaty także bywają zróżnicowane. Jedni zapłacą więcej inni mniej. Czasem składki SA bardzo niskie, można w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych znaleźć już w kwocie 100zł za rok.
Często kilka złotych więcej ratuje nas od popsucia całego dobrego humoru. Nękające nas nieszczęścia są tylko początkiem stanu depresyjnego, który szybko minie po naprawie zużytego elementu. Zapewne każdy chce szybko rozwiązać problem, cieszyć się dniem i zapomnieć o dopadających zmartwieniach. Wybór zależy od Ciebie, czy zdecydujesz się na dodatkowe ubezpieczenie.

 

Budowa i nieruchomości
Komin ceramiczny – zalety i wady. Stalowy czy ceramiczny komin?

Wybór systemu grzewczego do domu nie jest prostym zadaniem, a do tego należy podjąć jeszcze szereg innych decyzji. Jedna z nich związana jest z zakupem odpowiedniego komina. My przedstawiamy dziś popularne rozwiązanie – komin ceramiczny. I jednocześnie zastanawiamy się, jakie są różnice między stalowym a ceramicznym kominem. Komin ceramiczny – …

Budowa i nieruchomości
Wkład kominkowy żeliwny czy stalowy?

Wielkimi krokami zbliża się do nas obecnie zima. Cóż jest zaś przyjemniejszego podczas zimy niż miękki fotel, dobra książka, grzane wino czy herbata i ogień wesoło trzaskający w kominku? No właśnie -kominek. Otóż dzisiaj kominki stanowią coraz częstszy motyw aranżacji wnętrz. Powstaje jednak pytanie – jaki dokładniej rodzaj kominka oraz …

Budowa i nieruchomości
Szukasz mieszkania w atrakcyjnej cenie? Pora zajrzeć na portale internetowe

Rynek mieszkań w Polsce rośnie z roku na rok. Zarabiamy coraz więcej, dlatego więcej Polaków stać na zakup wymarzonego mieszkania. To dobra i pozytywna tendencja, również dla polskiej gospodarki. Ceny mieszkań są różne – w zależności od lokalizacji. Z pewnością najwięcej wydamy na zakup nieruchomości w Warszawie. Niewiele mniej zapłacimy …